Firma

 

nurkowanie   Z wodą jesteśmy związani od zawsze. Zaczęło się od nurkowania, kiedy każde z nas zdobywało kolejne uprawnienia podziwiając   podwodny świat w różnych zakątkach naszego globu. Dzięki nawiązanym znajomościom zaangażowaliśmy się w organizację wypraw i  safari nurkowych w Polsce i zagranicą.
Mając świadomość, że nie każdy może lub nie każdy chce nurkować zaczęliśmy szukać sposobów na kontynuowanie naszej pasji związanej z wodą i podróżowaniem, nie tylko pod kątem penetrowania coraz to nowych podwodnych akwenów, ale także dla odkrywania piękna tego co na i nad wodą. To zainspirowało nas do stworzenia Jammas Czarter. Czarterując łodzie spacerowe bez patentu, chcemy promować naszą ulubioną formę spędzania wolnego czasu, czyli kontakt z wodą i otaczającą ją przyrodą, odkrywając przy tym piękno ciągle niedocenianych polskich szlaków śródlądowych. Zalew Zegrzyński
 
Amadea Jammas Czarter to część firmy Jammas sp. z o.o. na codzień zajmującej się działalnością handlową w zakresie gadżetów, gier, zabawek i artykułów prezentowych (StrefaGiG.pl), militariów, artykułów obronnych i survivalowych (StrefaCelu.pl) oraz AGD, RTV i sprzętu komputerowego (OnlinePC.pl). Jako JammasCzarter.pl czarterujemy wygodne, bezpieczne i komfortowo wyposażone motorowe łodzie spacerowe, których ‘prowadzenie’ nie wymaga patentu.
Każdy z Was może zostać kapitanem i wybrać się w emocjonującą, przepełnioną pięknymi widokami kilku-, kilkunasto-dniową wyprawę polskimi śródlądowymi szlakami żeglugowymi.
Zapewnimy przeszkolenie sternika, zarekomendujemy trasę odpowiednią do czasu, który planujecie spędzić na wodzie oraz zapewnimy pomoc w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń już w trakcie rejsu.

 

Tym, którzy zechcą odkrywać szlaki wodne, ale nie czują potrzeby zasiadania za sterem – oferujemy również rejsy z naszym sternikiem:)

 

 

Nasz zespół:

Adam

ADAM

nasz mózg i główny organizator, opiekun łodzi, kierownik operacyjny, nadworny technik i skiper

 

Agnieszka

 

AGNIESZKA

specjalistka od komunikacji, promocji i dbania o detale

 Robert

ROBERT

nadworny specjalista od militariów, obrony i survivalu, każdemu dobierze sprzęt odpowiedni do potrzeb i możliwości (StrefaCelu)

  Marlena 

 MARLENA

dziewczyna gadżet, dobierze gry i gadżety dostosowane do wieku i upodobań załogi (StrefaGiG)

 

 Maciek

MACIEK 

dobra dusza wspierająca nas swoją wiedzą, doświadczeniem i praktyczną radą

     

SZUGO

bosman i firmowy ochroniarz

 

Zapraszamy serdecznie! 

Jammas Czarter to wyodrębniona część spółki Jammas sp. z o.o. Czarterujemy wygodne, bezpieczne i komfortowo wyposażone motorowe łodzie spacerowe, których ‘prowadzenie’ nie wymaga patentu.
Każdy z Was może zostać kapitanem i wybrać się w emocjonującą, przepełnioną pięknymi widokami kilku-, kilkunasto-dniową wyprawę po Zalewie Zegrzyńskim, Narwi, Bugu, Wiśle, czy dalszymi szlakami wodnymi rozpoczynającymi się w okolicach Warszawy.
Zapewnimy przeszkolenie sternika, zarekomendujemy trasę odpowiednią do czasu, który planujecie spędzić na wodzie oraz zapewnimy pomoc w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń już w trakcie rejsu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.

Jammas sp. z o.o. ul. Cyklamenów 9A, 04-798 Warszawa. NIP 9522122563  REGON: 146492300  KRS nr 0000446431  kapitał zakładowy 550.000zł

Copyright © 2013 Jammas sp. z o.o. - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl