Amadea i Afra w Marina Diana

JammasCzarter w nowym porcie

Sezon 2013 nasze łódki zakończyły w niewielkim przytulnym porcie przy hotelu MarinaDiana w Białobrzegach. Tutaj także zimowała Amadea, oczywiście nie na wodzie :)

Ponieważ Port Nieporęt na dobre zakończył swoją działalność, a Gmina nie potrafiła zaproponować wodniakom żadnej rozsądnej alternatywy, zdecydowaliśmy o rozpoczęciu sezonu 2014 w porcie Marina Diana, tym bardziej, że właściciel kompleksu zdecydował o znacznej rozbudowie portu i przygotowaniu ok. 250 nowych miejsc dla wodniaków.

Pomimo drobnych opóźnień w budowie portu, w końcu udało się zacumować Amadeę i Afrę przy wybranej wcześniej kei Royal. Tym samym sezon 2014 został rozpoczęty. 

Na tegoroczny sezon przygotowujemy dla wszystkich chętnych szeroki wachlarz propozycji, począwszy od krótkich przejażdżek Amadeą lub Afrą po Zalewie Zegrzyńskim i rejsów dla łowców zachodów i wschodów słońca, poprzez dłuższe wycieczki do Pułtuska lub do Warszawy, a kończąc na wyprawach na przykład na Mazury. Przygotowaliśmy także ofertę dla rodzin z dziećmi i dla grup znajomych połączoną z wypoczynkiem na wodzie i mocnymi wrażeniami podczas zabawy na kółku ciągniętym przez Afrę. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne propozycje naszych klientów, pod warunkiem, że będziemy w stanie zapewnić przy tym pełne bezpieczeństwo. 

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

 

Amadea i Afra w Marina Diana zachód słońca Afra i kółko Amadea i Afra
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.

Jammas sp. z o.o. ul. Cyklamenów 9A, 04-798 Warszawa. NIP 9522122563  REGON: 146492300  KRS nr 0000446431  kapitał zakładowy 550.000zł

Copyright © 2013 Jammas sp. z o.o. - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl